Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Костобран Zhero TRNG II L Црвено/бел/Црно

Костобран Zhero TRNG II L Црвено/бел/Црно

900 MKD

без ДДВ: 763 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: K3969
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина штитници за нозе:

Mодел #: K3969 Костобран за фудбал 45% ПП,50% Ева,5% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.