Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Ракавици Црна

Ракавици Црна

2.860 MKD

без ДДВ: 2.424 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: N5342
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина голмански ракавици:

Модел #: N5342 Голмански ракавици за фудбал 60% Латекс, 35% Полиестер, 5% Памук.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.