Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Ракавици Gladijator Црвана/Сребрена/Црна

Ракавици Gladijator Црвана/Сребрена/Црна

1.450 MKD 725 MKD

без ДДВ: 614 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: B1349
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина голмански ракавици:

Модел #: B1349 Голмански ракавици за фудбал 40% Ева, 35% Латекс, 10% Полиуретан, 15% ПЕС .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.