Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Ракавици Save II Црна/Црвена/Сребрена/Бела

Ракавици Save II Црна/Црвена/Сребрена/Бела

1.250 MKD

без ДДВ: 1.059 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: F9173
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина голмански ракавици:

Модел #: F9173 Голмански ракавици за фудбал 40% Ева, 35% Латекс, 10% Полиуретан, 15% ПЕС .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.