Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Reusch   R5039  топка за кошарка

Reusch R5039 топка за кошарка

690 MKD

без ДДВ: 585 MKD
Производител: Reusch
Шифра на производ: R5039
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Mодел #: R5069Топка за кошарка 100% Гумена

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.