Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Reusch   R5037 Фудбалска топка

Reusch R5037 Фудбалска топка

1.390 MKD

без ДДВ: 1.178 MKD
Производител: Reusch
Шифра на производ: R5037
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Mодел #: R5067 Фудбал за тренинг 100% Полиуретан

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.