Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерки FZ Austin FL HD B

Тренерки FZ Austin FL HD B

4.380 MKD 2.890 MKD

без ДДВ: 2.449 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R2126
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил детски:

Moдел #: R2126 Тренерка за спорт и рекреација 100% Памук .

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.