Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Јакна Le Тегет

Јакна Le Тегет

4.770 MKD 2.900 MKD

без ДДВ: 2.458 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: C2501
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

Модел #: C2501
Lotto Женска јакна за спорт и рекреација Надворешно- 100% Полиестер, Обликувана- 100% Полиамид, Полнење- 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.