Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Долни тренерки Airy PKT W Бела

Долни тренерки Airy PKT W Бела

3.100 MKD 2.090 MKD

без ДДВ: 1.771 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: K7962
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

Модел #: K7962 Тренерки за спорт и рекреација 70%Памук 30%Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.