Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Сукња Missy Сива

Сукња Missy Сива

2.490 MKD 1.390 MKD

без ДДВ: 1.178 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: M8000
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

Модел #: M8000 Сукња за спорт и рекреација 95%Памук 5%Еластин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.