Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Јакна Pad Assist Сина

Јакна Pad Assist Сина

5.350 MKD 3.990 MKD

без ДДВ: 3.381 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: N3531
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: N3531
Lotto Машка зимска јакна за спорт и рекреација Надворешно- 100% Полиамид, Обликувана- 100% Полиестер, Полнење- 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.