Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Бикини Jade Виолетова

Бикини Jade Виолетова

2.100 MKD 1.600 MKD

без ДДВ: 1.356 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: M9138
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

Модел #: M9138
Костим за капење 80% Поламид 20% Еластин

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.