Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Џудо униформа Economy

KWON Џудо униформа Economy

4.790 MKD

без ДДВ: 4.059 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 1301
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

КВОН Џудо униформа Модел #:1301
Лесна униформа за почетници направена од 100% памук со висок квалитет. Погодна за натпревар. Јакната има повеќе крос-шевови низ градите и рамениците додека панталоните се со ластик на струкот и крос-шевови со дополнително платно во колената. Назад нема споеви. Доаѓа со бел појас.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.