Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Фокусер Бело/Црн

MASTERS Фокусер Бело/Црн

3.690 MKD

без ДДВ: 3.127 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST030
Достапност (кол. на залиха): На залиха

МАСТЕРС ТАИ ФОКУСЕР Модел #:MST030
Направени за: Удар со рака и нога
-Квалитетна кожа во комбинација со одлична конструкција за рацете со што се обезбедува трајност и функционалност.
-Автентичниот тајландски дизајн го карактеризира густата пена. Фокусерот се употребува за безбедност при блокирање на удари и за удари со лакт и колено.
-Се продава поединечно.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.