Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON Штитник за стопало еластичен- Црвен

DRAGON Штитник за стопало еластичен- Црвен

390 MKD

без ДДВ: 331 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 41280
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина штитници за нозе:

DRAGON Штитник за стапало Модел #: 41280 
Еластичен штитник за стапало CE
Безбедноста е најважниот услов во било кој спорт. Квон штитникот за стопало е направен од издржлив, еластичен завој (тип на материјалот) кој нуди дополнителен степен на поддршка. Памук материјалот не ја иритира кожата и може да се пере до 30 ° C. Се продава во пар.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.