Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Junior Џудо униформа Club Line
KWON Junior Џудо униформа Club Line

KWON Junior Џудо униформа Club Line

1.600 MKD

без ДДВ: 1.356 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 551302
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

КВОН Џудо униформа Модел #:55302
Модел со средна стандардна
тежина. Изработен е  од 100% памук, изветвена бела боја. Повеќеслојно  зашиена јакна и панталони. Зајакнато е на рамениците, градите и колената. Вклучен е бел појас.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.