Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
BUDO NORD WKF женски штитник за гради Бел

BUDO NORD WKF женски штитник за гради Бел

5.840 MKD 4.670 MKD

без ДДВ: 3.958 MKD
Производител: Budo Nord
Шифра на производ: 14104
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ВКФ градник:

БУДО НОРД Женски градник
Модел
#: 14104

Женски штитник за гради,
одобрен за натпревари од ВКФ - Светската Карате Федерација.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.