Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Униформа за карате  Jin WKF

SMAI Униформа за карате Jin WKF

5.070 MKD

без ДДВ: 4.297 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: AS-034
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

SMAI Униформа за карате  Jin WKF Модел #: AS-034170
SMAI WKF одобрена "Jin" Кумите Униформата е следниот чекор во еволуцијата на опсегот на SMAI Кумите Gi и е специјално дизајнирана за борците. Оваа униформа е произведена од 7oz лесен Микрофибер кој не се развлекува, гужва и има голема јачина, и овозможува на кожата да дише преку еластични мрежни панели кои блокираат вашата кожа да биде видлива. На виталните области ќе ви даде максимално дишење за да ја одржите вашата униформа сува, а исто така ви дава слободен опсег на движење без какви било влечења или отпор од униформата ,без разлика колку може да бидат брзи или експлозивни вашите движења .

https://www.youtube.com/watch?v=7JN10LxwSLE

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.