Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Униформа за карате Fight Pro WKF
SMAI Униформа за карате Fight Pro WKF SMAI Униформа за карате Fight Pro WKF SMAI Униформа за карате Fight Pro WKF

SMAI Униформа за карате Fight Pro WKF

3.900 MKD

без ДДВ: 3.305 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: AS-054
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

СМАИ Униформа за карате Модел #:AS-054
Кимоно за борби направено од 100% Полиестер.
SMAI Light Pro Gi
SMAI WKF Одобрената лесна микрофибер карате униформа е направена специјално за сериозни каратисти. Специјално развиениот лесен микрофибер нуди минимален износ на отпор и затегнување. Со иновативната примена на ладење со мрежни делови во клучните области како што се: задниот дел на вратот, под рацете и задниот дел на панталоните со сигурност прави да се чувствувате ладно кога е најпотребно. Оваа униформа е специјално дизајнирана за елитни карате спортисти. Доаѓа со уникатен дизајн SMAI на рамениците и е често резервирана само за главните WKF Одобрени компании. Со Кумите WKF униформите имате се што ви е потребно!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.