Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
BUDO NORD WKF ракавици без заштита на палец Сини
BUDO NORD WKF ракавици без заштита на палец Сини

BUDO NORD WKF ракавици без заштита на палец Сини

1.990 MKD 1.180 MKD

без ДДВ: 1.000 MKD
Производител: Budo Nord
Шифра на производ: 14319B
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

БУДО НОРД Ракавици за карате
Модел
#: 14319B
Карате Ракавици за спаринг и натпревар без заштита за палецот
WKF 2012-2015, изработени од ПВЦ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.