Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI WKF Кимоно-униформа за карате SX-KATA-GOLD 14oz
SMAI WKF Кимоно-униформа за карате SX-KATA-GOLD 14oz SMAI WKF Кимоно-униформа за карате SX-KATA-GOLD 14oz SMAI WKF Кимоно-униформа за карате SX-KATA-GOLD 14oz SMAI WKF Кимоно-униформа за карате SX-KATA-GOLD 14oz SMAI WKF Кимоно-униформа за карате SX-KATA-GOLD 14oz

SMAI WKF Кимоно-униформа за карате SX-KATA-GOLD 14oz

7.700 MKD

без ДДВ: 6.525 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: SX - KATA - GOLD
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

СМАИ WKF Униформа за карате 14 oz Модел #: SX-KATA-GOLD
Премиум квалитет со дупло брусено платно - цврсто ткаено за екстра сила и издржливост. 100% Памук
https://www.youtube.com/watch?v=7JN10LxwSLE

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.