Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI WКФ Карате штитници за потколено и стапало сини
SMAI WКФ Карате штитници за потколено и стапало сини SMAI WКФ Карате штитници за потколено и стапало сини

SMAI WКФ Карате штитници за потколено и стапало сини

2.290 MKD

без ДДВ: 1.941 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: SM P102 WKFB
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина штитници за нозе:

SMAIЕ ВКФ Карате штитници за потколено и стапало Модел #: SM P101 WKFB
"SMAI WKF Одобрени штитници за нозе: SMAI WKF заштитниците за нозе се одобрени за сите национални и континентални WKF санкционирани настани и турнири и се со заштитен знак "Одобрени од Светска Карате Федерација 2012-2015. Произведени се според Новиот WKF Анекс во однос на конкуренцијата за заштитна опрема и новите големи барања за период 2016-2016.SMAI WKF одобрените заштитници се произведени според највисоко можно ниво на квалитет и ги надминуваат барањата на WKF, исто така се тестирани и подложени на строги CE тестирања за лична заштитна опрема(PPE). Ако сте каратисти и го сакате најдоброто изберете SMAI! "

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.