Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
BUDO NORD WKF ракавици со заштита на палец  Сини

BUDO NORD WKF ракавици со заштита на палец Сини

2.090 MKD 1.180 MKD

без ДДВ: 1.000 MKD
Производител: Budo Nord
Шифра на производ: 14320B
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

БУДО НОРД Ракавици за карате Модел #: 14320B
Карате Ракавици за Спаринг со заштита за палецот, WKF 2012-2015, изработени од ПВЦ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.