Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Заштитна гума за заби  Professional Безбојна

KWON Заштитна гума за заби Professional Безбојна

2.600 MKD

без ДДВ: 2.203 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 4009660
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

КВОН  Заштитна гума за заби Модел #: 4009660
Специјално избалансирана густина и слоевитост за висока заштита, најдобра удобност при носење на подолго време. Новиот отвор во долниот дел овозможува максимално дишење со затворена уста.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.