Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved
SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved

SMAI INAZUMA Кимоно за карате WKF Approved

10.700 MKD

без ДДВ: 9.068 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: AS-034R
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

* Големина на униформи за Б.вештини:

SMAI Униформа за карате  INAZUMA WKF Модел #: U-INAZ-1
Иназума е нашата најлесна Кумите униформа произведена досега, со само 6 оз. Конструирана е од 100% полиестер за да понуди меко и ултра лесно решение што нема да направи компромис во однос на удобноста и издржливоста како на тренинзите, така и на натпреварите. 
 • Зајакнувани рабови
 • Трајност после миење
 • Слобода на движење на нозете од 360 степени
 • Внатрешна облога од рамо од рамо
 • Намалено триење и дополнителна удобност
 • Кул технологија за заштита
 • Систем за дишење на телото
Квалитетна изработка
 
 • Раб од 10 реда на манжетните за јакна
 • Електростатската ткаенина која нема да се лепи за вашата кожа.
ИНАЗУМА ИНСПИРАЦИЈА
Молња се јавува кога две електрично наполнети атмосфери работат заедно за да создадат моментално ослободување на моќна енергија. Внесете ја инспирацијата Иназума.
Материјалот во форма на саќе е дизајниран со извонредна сила, трајно останува свиленкаст и удобен при секое перење. Материјалот е ултра-лесен и обезбедува 10% повеќе истегнување за зголемен опсег на движење и микро-дупки за супериорен проток на воздух.

СПЕЦИФИКАЦИЈА

Униформата е достапна во 2 опции за боја на еполетите на рамената -  црвена и сина 
Појасот не е вклучен, се продава одделно
Супер мала тежина - 6 Oz

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.