Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
 KWON Униформа за карате Victory Бело со сјаен ефект

KWON Униформа за карате Victory Бело со сјаен ефект

3.680 MKD 2.620 MKD

без ДДВ: 2.220 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 1107
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

 KWON Униформа за карате Victory бело со сјаен ефект
 Модел #:1107

Дизајниранa за натпревари и интензивен тренинг.
Со суптилен сјаен ефект составенa e од 55% полиестер и 45% памук,
мешавина специјално развиена за натпревари.
Ова е неверојатно екстремно мека и еластична униформа
која обезбедува удобност при носење.
Специјално развиена униформа за борби со
екстра долго палто пресечено на краевите,долги ракави и ногавици .
Пантолоните се со ластик на струкот и дополнителни линии на ногавиците.
Вие сигурно ќе бидете ѕвездата на следниот натпревар во борби во оваа униформа.
Рачно или машинско перење на температура до 30 степени

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.