Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Градник - TKD
SMAI Градник - TKD

SMAI Градник - TKD

1.940 MKD

без ДДВ: 1.644 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: ID301
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ТКД/БОКС градник:

SMAIn Градник -  Модел #: SM 40435
Двостран градник со ЕВА полнење. Со велкро затворање.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.