Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Униформа за Теквондо -  Ribbed (бело V-Neck)

SMAI Униформа за Теквондо - Ribbed (бело V-Neck)

1.970 MKD

без ДДВ: 1.669 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: AS-001
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

СМАИ Униформа за теквондо Модел #:AS-001
TKD Ribbed Поли памучна студент униформа со еластичен појас на панталоните и појас за боречки вештини. Лесно Теквондо кимоно погодно за клубови и такмичење. Изработено е од 35% памук, 65% полиестер рибед ткаенина за сила и издржливост. SMAI создаде специјална шема со големини за панталоните и со целосен внес на иновации за да се осигура дека панталоните ќе ви ја дадат слободата што ви е потребна за брзо и ефикасно удирање со минимален отпор. SMAI беше ексклузивен снабдувач на кимона на Олимписките игри во Атина 2004

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.