Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
BUDO NORD WKF  ракавици без заштита на палец  Црвена

BUDO NORD WKF ракавици без заштита на палец Црвена

1.990 MKD 1.180 MKD

без ДДВ: 1.000 MKD
Производител: Budo Nord
Шифра на производ: 14319R
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

БУДО НОРД Ракавици за карате
Модел
#: 14319R
Карате Ракавици за Спаринг без заштита за палецот
WKF 2012-2015, изработени од ПВЦ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:



Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.