Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON Punching ball set со подесување на височина
DRAGON Punching ball set со подесување на височина

DRAGON Punching ball set со подесување на височина

8.900 MKD

без ДДВ: 7.542 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: DR4500A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
DRAGON сталак за боксерка круша на подесување #: DR4500A
Димензии : 2.5 x 55 cm
Реквизит со топка за вежбање на удар со полна сила  во Боречки спортови, изработен од дрво со метален држач за фиксирање на зид.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.