Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Green Hill Круша за бокс  големина 5

Green Hill Круша за бокс големина 5

2.490 MKD

без ДДВ: 2.110 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: SBL-5046B/5
Достапност (кол. на залиха): На залиха

GREEN HILL БОКСЕРСКА КРУШКА Модел #SBL-5046B
Направена за: вежбање фокус   -брзина и концентрација
-Премиум синтетичка кожа во склоп со одличната изработка обезбедува трајност и подобрена функиционалност.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.