Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy Black
Masters Боксерска кукла - Punching Dummy Black Masters Боксерска кукла - Punching Dummy Black

Masters Боксерска кукла - Punching Dummy Black

25.880 MKD

без ДДВ: 21.932 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: TLS-M
Достапност (кол. на залиха): На залиха
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржливост, брзина и технички тренинг. Испитан е од страна на стручни тренери за боречни спортови и инструктори. Интелегентен, едноставен и ефективен. VS.3 симулаторот отвора нов свет за сите боречки спортови и фитнес спортисти. VS.3 симулаторите за борба им овозможуваат на спортистите за боречки вештини да имаат голем спектар на напади врз телата од симулаторот надвор од спарингот во живо. Со овие симулатори изградете снага, издржливост, брзина и техника преку широката низа на ударни комбинации. VS.3 симолаторот за борба кондиционо ги редефинира тренинзите за боречките вештини и боречките спортови.

 
Шифра    TLS-M       
Боја    Црна       
Средна цевка    Многу тврда еластична гума       
Материјал на телото    Полиуретан        
Висина на главното тело    67cm       
Прилагодување на висината    156-178cm.       
Внатрешно полнење на телото    EVA Пена       
Карактеристики за производот    Прилагодување на висината, тешка база, висок квалитет 
   

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.