Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO МЕДИЦИНСКИ ТОПКИ СО РАЧКИ

LIVEPRO МЕДИЦИНСКИ ТОПКИ СО РАЧКИ

3.480 MKD

без ДДВ: 2.949 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8111
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

DOUBLE GRIP MEDICINE BALL
ШИФРА: LP8111
БРЕНД: LIVEPRO

НАМЕНА: Медицински топки со рачки, погодни за одредени вежби за фрлање за да се подобри реакцијата и подвижноста. Може да се користи како замена за тежина, не треба да недостасува во фитнес и тренинг на сила.
Карактеристики:
»Материјал: висококвалитетна гума
»Димензија: 24,0 см дијаметар
»Боја: Црна
»Достапно во вообичаени големини од 4,0 до 8,0 кг
Item Weight Diameter
LP8111-04 4,0 kg 25,0 cm
LP8111-05 5,0 kg 25,0 cm
LP8111-06 6,0 kg 27,5 cm
LP8111-07 7,0 kg 27,5 cm
LP8111-08 8,0 kg 30,0 cm
 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.