Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON  Ракавици за бокс  црно златни 10оз
DRAGON  Ракавици за бокс  црно златни 10оз DRAGON  Ракавици за бокс  црно златни 10оз

DRAGON Ракавици за бокс црно златни 10оз

2.450 MKD

без ДДВ: 2.076 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 30025-P
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Бокс ракавици "
Високо квалитетна вештачка кожа.
Боја :
црно/златна 
Г
ол : 10 oz
Број на артикал : 30025-P

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.