Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL AIBA appr.  Заштитна кацига -кожa/сина

GREEN HILL AIBA appr. Заштитна кацига -кожa/сина

6.180 MKD

без ДДВ: 5.237 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: AIBA/B Competition
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина бокс кацига:

GREEN HILL КАЦИГА Модел #:AIBA/B COMPETITION
Направена за: НАТПРЕВАРИ
- Изработена од  кожа,  која може да се пофали со одличниот дизајн.
- Обезбедува долготрајна издржливост и функиционалност.
- Прилагодлива лента под брадата со велкро затворање.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.