Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Dragon MMA "KICKER" Ракавици Црни
Dragon MMA "KICKER" Ракавици Црни

Dragon MMA "KICKER" Ракавици Црни

1.490 MKD

без ДДВ: 1.263 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 30253-P
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на ММА ракавици:

Dragon  MMA KICKER Ракавици Модел #: 30253-P
Ракавици напаравени од цврста вештачка кожа со јапонски дизајн пресечени без прсти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.