Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Dragon MMA "ELITE" Ракавици Кожa Црни
Dragon MMA "ELITE" Ракавици Кожa Црни Dragon MMA "ELITE" Ракавици Кожa Црни Dragon MMA "ELITE" Ракавици Кожa Црни

Dragon MMA "ELITE" Ракавици Кожa Црни

2.690 MKD

без ДДВ: 2.280 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 30299-L
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

Dragon  MMA ELITE  акавици Модел #: 30299-L
Ракавици напаравени од  кожа со јапонски дизајн пресечени без прсти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.