Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON  Заштитна гума за заби зелено/сива

DRAGON Заштитна гума за заби зелено/сива

690 MKD

без ДДВ: 585 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: DRG9710
Достапност (кол. на залиха): На залиха
DRAGON заштитна гума за заби Модел #: DRG 9710
Гума за заби , со заштита на горните  заби.
Боја Црно/зелена.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.