Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO RESISTANCE BAND - ЛАСТИК ЗА ОТПОР
LIVEPRO RESISTANCE BAND - ЛАСТИК ЗА ОТПОР

LIVEPRO RESISTANCE BAND - ЛАСТИК ЗА ОТПОР

350 MKD

без ДДВ: 297 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8413
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Силина на отпор:

LIVEPRO RESISTANCE BAND
ШИФРА: LP8413
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: Зелена, црвена, виолетова, црна
НАМЕНА: Изработени од висококвалитетен латекс, за максимален обем на работата.
Одлично при асистенција за повлекување, пилатес, јога и истегнување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.