Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO MASSAGE PEANUT BALL

LIVEPRO MASSAGE PEANUT BALL

500 MKD

без ДДВ: 424 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8502
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

LIVEPRO  MASSAGE PEANUT BALL

ШИФРАLP8502
БРЕНД: LIVEPRO

НАМЕНА: 

Топката за масажа LIVEPRO е оптимален уред за обука за само-масажа. Може да се користи за секој мускул на телото. Колку е моќна масажата на мускулите зависи од површината на просторот за обука, на пример, гимнастичкиот душек произведува многу помек притисок од дрвен под. Преку точната активирачка точка со масажата се ослободува напнатост и ја подобрува циркулацијата на крвта. Лесно е да се исчисти со топла вода или во машината за миење садови.

Карактеристики:
Материјал: силикон
Димензии:
»Должина: 12,3 см
»Ширина: 6,3 см
»Висина: 6,3 см
»Тежина: 700,0 г.
»Боја: сина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.