Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR
LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR

LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR

2.990 MKD

без ДДВ: 2.534 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8192E
Достапност (кол. на залиха): На залиха

LIVEPRO DELUXE STRAIGHT PRESS DOWN BAR
ШИФРА: 8192E
БРЕНД: LIVEPRO

За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.