Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

DRAGON Јаже за скокање со силикон

650 MKD

без ДДВ: 551 MKD
Производител: DRAGON
Шифра на производ: 63387
Достапност (кол. на залиха): На залиха

ДРАГОН Брзо  јаже со сајла Модел #:63387
+Екстра долго и издржливо  јаже од силикон за секојдневна употреба
+ Прецизно со топчести лежишта ( ЛАГЕРИ ) за екстра брзина.
 

 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.