Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Legea Торбица BORSA COACH

Legea Торбица BORSA COACH

2.850 MKD

без ДДВ: 2.415 MKD
Производител: Legea
Шифра на производ: B150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Legea Торбица Модел #:B124
Медицинска Торбица , направена од 100% Полиестер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.