Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Legea шушкавец ITALIA TORNADO -R

Legea шушкавец ITALIA TORNADO -R

1.240 MKD

без ДДВ: 1.051 MKD
Производител: Legea
Шифра на производ: К201
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Model #: К207
Legea Машка јакна шушкавец за спорт и рекреација 100% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.