Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Catmandoo Кондури Mason M Црна/Црвена

Catmandoo Кондури Mason M Црна/Црвена

6.100 MKD 4.880 MKD

без ДДВ: 4.136 MKD
Производител: Catmandoo
Шифра на производ: 82-742601
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

Модел #: 84-742601 Лесна и мека машка зимска кондура, водоотпорна со Hydrolite мембрана преку која дише стопалото.Високиот гумен раб дава поголема сигурност за зимски услови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.