Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Catmandoo Кондури Arden M Црна/Црвена
Catmandoo Кондури Arden M Црна/Црвена

Catmandoo Кондури Arden M Црна/Црвена

5.400 MKD 4.320 MKD

без ДДВ: 3.661 MKD
Производител: Catmandoo
Шифра на производ: 82-742002
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

Модел #: 84-742002 Лесна и мека машка зимска кондура, водоотпорна со Hydrolite мембрана преку која дише стопалото.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.