Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
DRAGON Штитник за раце ТКД

DRAGON Штитник за раце ТКД

690 MKD

без ДДВ: 585 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: 40679
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на штитници за потлактица:

DRAGON - штитник за подлакт 
DRG 40679

Врвен квалитет на штитник за подлактица изработен од полиуретан, идеален за тренинг и натпревари.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.