Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Детски

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: G7414 Кондури за деца. Горниште-кожа, влошка- ЕВА и долниот дел ЕВА...
2.380 MKD 1.790 MKD
Копачки Stadio Azzurri club FG JR Бела/Црвена
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: L2734 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.690 MKD 1.500 MKD
Копачки Stadio Azzurri Team FG JR Бела/Црвена
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: K5010 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.820 MKD 1.300 MKD
Копачки Zhero Evolut. Due FG-3F JR Бела/Црвена
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: K3814 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
3.200 MKD 1.900 MKD
Копачки Zhero Evolution FG-3F JR M. Бела/Златна
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: H4001 Детски копачки. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.990 MKD 1.790 MKD
Патики 1973 III Jr L
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: S7903 Патики за тенис.Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
1.840 MKD 1.650 MKD
Патики 1973 V
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: S7868 Патики за тенис.Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
2.770 MKD 2.470 MKD
Патики Torcida XI ID JR L
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: R2832 Детски патики за фудбал. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА...
2.800 MKD 1.890 MKD
Патики Vienna III CL S. Бела/Црвена
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: N8423 Патики за деца. Горниште-синтетичка кожа, влошка- ЕВА и долниот дел ЕВА...
2.800 MKD 1.790 MKD
T-Basic V CL S
Врз основа на 0 оценки.
R5703 T-BASIC V CL S  За сите терени Тегет/Бела • Полиуретан - горниште. • ЕВА влошка. • ЕВ..
2.580 MKD 1.590 MKD
Патики Set Ace VI
Врз основа на 0 оценки.
..
2.430 MKD 1.590 MKD
Патики Spider X  ID Jr
Врз основа на 0 оценки.
R5880 SPIDER X JR Сина/Црна/Жолта • Мека синтетичка кожа - горниште. • ЕВА влошка...
2.940 MKD 1.990 MKD
Патики T-Basic V CL S
Врз основа на 0 оценки.
R5704 T-BASIC V CL S  За сите терени Бела/Светла розе • Полиуретан - горниште. • EВА влошка...
2.580 MKD 1.590 MKD
Патики Trainer IV Jr
Врз основа на 0 оценки.
R3065 TRAINER IV CL S. Зелено/Црна • PU горниште во комбинација со природна кожа. •Инјектирана ЕВ..
3.400 MKD 2.400 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.