Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Машки

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: G7418 Кондури машки. Горниште- кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
7.700 MKD 3.390 MKD
Копачки Fuerzapura L300 FG
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: N1315 Копачки, горниште- кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.990 MKD 2.790 MKD
Копачки Fuerzapura L300 SG
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: M6124 Копачки, горниште- кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.390 MKD 2.400 MKD
Копачки Premiera FG -3F
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: L5522 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.770 MKD 2.400 MKD
Копачки Stadio Azzurri Club FG-2T
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: L1009 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.100 MKD 2.290 MKD
Копачки Stadio Azzurri II FG-2T
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: H8701 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
2.840 MKD 1.970 MKD
Копачки Zhero Flash Tre FG
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: K3354 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.770 MKD 2.400 MKD
Копачки Zhero Gravity FG-2T
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: H3927 Копачки, горниште-водоотпорен микрофибер со LaceLess технологија, реактивна и преносл..
16.650 MKD 5.500 MKD
Копачки Zhero Shoot FG-3F
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: H3942 Копачки, горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.310 MKD 1.920 MKD
Патики 1973 V
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: S7867 Патики за тенис.Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
2.770 MKD
Патики Avenger Бела/Тегет
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: L7179 Машка патика за тенис. Горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.800 MKD 2.300 MKD
Патики Dixie Бела/Тегет
Врз основа на 0 оценки.
Mодел #: Q4435 Машки патики. Платно однадвор, ѓон- .вулканизирана гума..
1.780 MKD 1.190 MKD
Патики Stadio Azzurri Cup ID
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: L5532 Патики за фудбал. Горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.830 MKD 2.290 MKD
Патики T-Effect VI Бела/Сина
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: R0025 Машка патика за тенис. Горниште- синтетичка кожа, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
4.170 MKD 2.990 MKD
Патики Talento Due TF
Врз основа на 0 оценки.
Модел #: M6201 Патики за фудбал. Горниште- синтетичка кожа и полиамид, ЕВА влошка и долен дел ЕВА...
3.420 MKD 1.990 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.