Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Кендо / Аикидо

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DRAGON Нож за тренинг, гумен/ Црн
Врз основа на 0 оценки.
DRAGON Нож за тренинг.  Модел #: E450 Нож за тренинг, самоодбрана, направен од гума...
730 MKD
KWON Junior Џудо униформа Club Line
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Џудо униформа Модел #:55302 Модел со средна стандардна тежина. Изработен е  од 100% памук..
1.450 MKD
KWON Џудо кимоно- униформа за тренинг со ленти
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Џудо униформа Модел #:1310 Лесна униформа за почетници направена од 100% памук со висок квалит..
4.190 MKD
KWON Џудо униформа Club Line Бела
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Џудо униформа Модел #:551312 Модел со средна стандардна тежина. Изработен е  од 100% паму..
2.600 MKD
KWON Џудо униформа Economy
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Џудо униформа Модел #:1301 Лесна униформа за почетници направена од 100% памук со висок квалит..
3.990 MKD
KWON Влечки Aзиатик
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Влечки Азиатик Модел #: 60010 Горниот слој им е направен од оризова слама,а ѓонот од ева пена...
790 MKD
KWON Еластична гума за тренинг  Basic Жолта
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Еластична гума за тренинг Модел #: 4080100 Идеална дополнителна опрема за тренинг, фитнес и за..
1.730 MKD
KWON Нож за тренинг алуминиум Црно/Сребрен
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Нож за тренинг алуминиум Модел #: 8020022 Алуминиумски нож за реален тренинг, самоодбрана, нап..
1.400 MKD
KWON Нож за тренинг гумен Црно/Сребрен 27 cm
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Нож за тренинг гумен Модел #: 8001031 Нож за тренинг, самоодбрана, направен од гума, долг 27cm..
470 MKD
KWON Пластифициран пиштол за тренинг Realistic Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Пластичен пиштол за тренинг Модел #:8001075 Тежок пластичен пиштол со реален изглед во однос н..
1.990 MKD
KWON Полициска тонфа за тренинг Црна
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Полициска тонфа за тренинг Модел #:8001047 Направена од екстра силен и тврд пластичен материј..
1.600 MKD
MASTERS Хакама Црна
Врз основа на 0 оценки.
 МАСТЕРС ХАКАМА Униформа за боречки вештини Модел #:MST003  Хакама се користи за Кендо ..
2.900 MKD
SMAI Долен дел кимоно Црно
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Долен дел кимоно Модел #: C033B160 35% памук, 65% полиестер лесни панталони за боречки вештини..
950 MKD
SMAI Појас Кафен
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Модел #: SM B001BR Кафен Појас, изработен од 100% Памук.     ..
250 MKD
SMAI Појас Портокалов
Врз основа на 0 оценки.
SMAI Појас Модел #:SM B0010 Портокалов Појас, изработен од 100% Памук.     ..
250 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.